Nyheter

Vi søker Marshalls og startere til 2025 sesongen

Av: Hanne Ødegaard  |  Publisert: 3. april 2025  |  Siste nyheter  |  Arkiv

NB! Denne artikkelen har utløpt.
Informasjon som priser, vilkår og andre tidsavhengige opplysninger kan være foreldet og ikke lenger gjeldende. Vi anbefaler at du leter på nettsidene våre for oppdatert informasjon.

Drammen Golfklubb ønsker å gjøre som mange andre baner har gjort, det å ha en etablert Marshall og startertjeneste.

Vi trenger frivillige til å danne ett team med Marshaller og startere for sesongen.
For å opprettholde flyt og fart ber vi om hjelp fra deg som kan bidra til dette!

Marshall tjenesten i Drammen Golfklubb er en frivillig innsats fra klubbens medlemmer. Under vakten får du mat og drikke. En vakt er i utgangspunktet ikke tidsbegrenset, men det anmodes at man bidrar med 3 til 4 timers økter. Viktigst er helger og kvelder.

Viktige oppgaver for en Marshall er:
  • Sørge for at utslag skjer til rett tid og at alle spillere er registrert i systemet og har betalt greenfee
  • Sørge for å holde spilletempo oppe
  • Minne på viktigheten av f.eks. å rake bunkere, reparere nedslagsmerker, samt legge på plass divoter
Har du tid og lyst til å bidra til at våre medlemmer og gjester får en enda bedre opplevelse på Drammen Gplfbane ta kontakt med Hanne på hanne.odegaard@drammen.golf eller på 32880303