Klubbnytt uke 39
Vi ønsker en ny fin høstuke velkommen på Drammen Golfklubb.
Det gode høstværet er fortsatt med oss! Book gjerne en starttid og nyt noen fine runder høstgolf. Vi håper å holde banen åpen i omtrent en måned til, men dette er selvfølgelig avhengig av været.
Endring i åpningstider
Fra og med denne uken er åpningstidene kl. 08.00–18.00 på hverdager og kl. 07.00–18.00 i helgene.
Høstsalget har begynt i proshopen.
SDS har startet salget i shopen, med gode tilbud på alle varer.
Det er heller ikke for sent å booke en protime, sammen kan vi legge en treningsplan som gir deg noe konkret å jobbe med gjennom vinteren.
Bytt ut kulde og vinter med sol og golf
Kanskje er Drammen Golfklubbs medlemstur til Marassi i Egypt i november ekstra motivasjon til å holde svingen i gang? Les mer om golfreisen her.
Påminnelse om medlemskap 2027
Dersom du ikke ønsker å være medlem i 2027, minner vi om at utmelding må skje innen 31. desember 2026. Medlemskapet løper videre dersom det ikke sies opp.
I helgen arrangerte Damegruppa turneringen Rosa Lørdag, og det ble spilt inn over 35 000 kroner til inntekt for brystkreftsaken.
Tusen takk til alle som deltok, og som bidro til et fantastisk resultat! En ekstra takk til mange lokale butikker & bedrifter som har gitt oss premier, og til @GolfUnity for deres fantastiske premiebidrag og engasjement gjennom hele dagen.

